Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

DW 930 zamknięta na czas przebudowy

Zdjęcie

Od dziś zamknięta jest DW 930 w Połomi. Droga będzie przebudowana na długości ok. 500 m. W wyniku eksploatacji górniczej teren obniżył się. Ponieważ istnieje ryzyko zalewania drogi przez wody położonego obok zbiornika wodnego, zaszła konieczność wyniesienia korpusu drogi. Powstanie wysoki nasyp, którym pobiegnie nowy odcinek drogi.

 


Uwaga! Będzie ślisko!

Po kilkunastu dniach dodatnich temperatur, od poniedziałkowej nocy mamy do czynienia z mrozem. Na jutro i najbliższy weekend synoptycy zapowiadają mróz także w ciągu dnia. Spowoduje to powstanie na drogach śliskości i gołoledzi.


DW 931 otwarta, ale nie cała!

Do informacji o zmianie organizacji ruchu na DW 931, między Jankowicami a Bojszowami wkradła się nieścisłość. W poniedziałek, 17 bm. otwarto przejazd mostem nad potokiem Korzyniec. Ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany sygnalizacją świetlną. Wprowadzony jest zakaż przejazdu pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 t.


Strona ZDW w Katowicach w nowej odsłonie

Zdjęcie

Prezentujemy Państwu odświeżoną stronę www Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Staraliśmy się tak zmienić układ graficzny, by witryna była bardziej przejrzysta i łatwiej było znaleźć w niej potrzebne informacje.

 

autor: Ryszard Pacer 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl