Strona główna | Wirtualne biuro | Biuletyn Informacji Publicznej | Mapa serwisu | Kontakt

Aktualności

Wyremontowano most nad Kocierzanką

Zdjęcie

W lipcu i sierpniu wyremontowano wyeksploatowany most nad potokiem Kocierzanka w miejscowości Kocierz w ciągu DW 781.

Wyremontowana została płyta pomostowa, wymienione warstwy izolacji, położono nową nawierzchnię. Renowacji poddane zostały także belki podporęczowe i balustrady. Remont kosztował 370 tys. zł.

 


Dziś DW 942 w Wiśle przejezdna

W związku z opadami deszczu dzisiaj na DW 942 w Wiśle roboty nie są prowadzone. Jak informowaliśmy remontowany jest odcinek tej drogi od skoczni w Wiśle Malince w kierunku Szczyrku, do punktu oddalonego o ok. 200 m przed granicą Wisła ze Szczyrkiem.

Droga jest przejezdna. Prosimy o ostrożną jazdę, przestrzeganie ograniczeń wynikających z oznakowania i stosowanie się do poleceń uprawnionych do kierowania ruchem pracowników firmy prowadzącej remont.


DW 942 w Wiśle w zamknięta od 7.30 do 20.30
z wyjątkiem sobót i niedziel!

We wtorek, 16 bm ok. godziny 13.30 została zamknięta Droga Wojewódzka nr 942 na odcinku od skoczni narciarskiej w Wiśle Malince do punktu oddalonego o ok. 200 m od granicy z powiatem bielskim.

Roboty trwają od 7.30 do 20.30. Zatem wieczorem i w nocy przejazd jest możliwy. Podobnie w przyszłym tygodniu przejazd będzie niemożliwy od 7.30 do 20.30. W soboty i niedziele prace nie będą prowadzone i droga będzie otwarta.

Utrudnienia potrwają do 31 sierpnia br.


Uwaga na korki w Pyskowicach

Planowo przebiega budowa nowego wiaduktu nad torami kolejowymi w Pyskowicach, przy granicy z Gliwicami. W listopadzie ub. roku rozpoczęła się budowa wiaduktu tymczasowego. Po zburzeniu istniejącego wiaduktu, rozpoczęła się budowa nowego obiektu.

Gotowe są już filary, zbudowano przyczółki i rozpoczęło się deskowanie poprzedzające betonowanie płyty wiaduktu.

 
 

Wirtualne biuro

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice tel. 032-781-92-11 fax: 032-781-92-00 kontakt dla mediów: rzecznik@zdw.katowice.pl